בן אהרוני

מתכנת, מורה, ויועץ

יועץ קידום אורגני עצמאי מנוסה משנת 2010

קידום אורגני של אתרים, אפליקציות, דפים, סרטונים, פרופילים ועוד

המחיר לשעת עבודה שלי הינו 150 ש"ח

עבודה עצמאית

אני עובד עצמאית לחלוטין ללא שותפים וללא מועסקים

ניסיון רב שנים

ניסיון רב שנים עם מחשבים ואנשים

📱

פגישה מקרוב או מרחוק

ניתן להיפגש פרונטלית או או אונליין לפי בחירת הלקוח

אשמח להיות בקשר

יצירת קשר טלפוני

שיחת וואטסאפ

ייעוץ ראשוני חינם ללא התחייבות בכל עת

מה זה נכס אינטרנטי?

נכס אינטרנטי אני מגדיר ככל דבר שניתן למצוא עם מנוע חיפוש באינטרנט. דוגמאות יהיו אתר ווב (website) או אפליקציית נייטיב (natapp) או פרופיל מדיה חברתית וכדומה.

מה זה קידום אורגני?

קידום אורגני פירושו יצירה ו\או קידום של תוצאות חיפוש אורגניות לנכס אינטרנטי נתון.
דף תוצאות חיפוש של מנוע חיפוש יכול להכיל תוצאות חיפוש מסוגים שונים כאשר הסוג העיקרי הוא הסוג "תוצאות חיפוש אורגניות".

להבין אינטליגנציה מלאכותית

כיום בעידן האינטליגנציה המלאכותית בו תוכנות מתוחכמות מאד סורקות את הנכסים האינטרנטיים שלנו, תוכן המזוהה כיעיל ונגיש חשוב יותר מתמיד.
אפשר להשיג זאת דרך שיפור המבנה, הארגון, התיאור, המהירות והנגישות של נכס אינטרנטי קיים ולרוב גם דרך פיתוח תוכן איכותי חדש לנכס זה.

יועץ קידום אורגני

אני יועץ קידום אורגני המייעץ לגבי קידום אורגני של כל נכס אינטרנטי שאני יכול: אתרים, אפליקציות, דפים, סרטונים, פרופילים רשמיים במדיה חברתית וכדומה.

אני מנוסה בקידום אורגני משנת 2010 אך פעיל תדיר בקהילות אינטרנטיות עוד מלפני שנת 2000 ומשופשף עם תוכן כתוב באינטרנט כבר כמעט מאז שאני זוכר את עצמי.

חשיבות קידום אורגני

קידום אורגני הוא יצירה או שיפור מיקום של תוצאות חיפוש אורגניות, שהן סוג אחד אבל עיקרי ומשפיע, של תוצאות חיפוש שונות במנועי חיפוש שונים.

אנשי שיווק באינטרנט מסכימים בינהם כי שיפור בתוצאות חיפוש אלה מביא שיפור בכל תוצאות החיפוש האחרות, בגלל עלייה בציון איכות של נכס אינטרנטי שמקדמים.

מתן מידע על קידום אורגני

אני כותב באתר זה על SEO מכל הזוויות ובהתבסס על ניסיון ישיר.
אני מקפיד לפרסם באתר זה מאמרים קצרים ולעניין בנושא קידום אתרים אורגני (לא יותר מ-500 או 1000 מילים למאמר), כי אני יודע שאדם שצריך ידע בדחיפות צריך אותו קצר ולעניין ולפי נושא ממוקד.

הדרכת קידום אורגני

אני מספק הדרכה בתחום קידום אורגני ליחדים צוותים אותה אני מעביר מקרוב או מרחוק. 
הדרכה ליחידים ניתנת בדומה לשעת ייעוץ אך הדרכה לצוותים ניתנת כהרצאה על נושא נבחר מראש ומתן הסבר עליו ומענה על שאלות נקודתיות מצד כל משתתף בחצי שעה אחרונה או ברבע שעה אחרונה של ההרצאה.

קידום ממומן

התנסתי גם עם קידום ממומן אך זה תחום שפחות מרתק אותי מקידום אורגני ואני חושב שיש לעשות הפרדה כללית בין מומחים לקידום אורגני לבין מומחים בקידום ממומן שכל אחד מהם הוא מומחה בתחומו ומכיר מצבים ייחודיים בו.

הצלחה בקידום אורגני תשפיע לטובה על הצלחה בקידום ממומן.

לפעמים דווקא העצה של יועץ בתחום הנגדי אולי תהיה הפיתרון כי לדוגמה לפעמים איש קידום אורגני ותיק ומנוסה מאד יכול לנסח מודעה טוב יותר מאיש קידום ממומן מתחיל ואיש קידום ממומן ותיק ומנוסה מאד יוכל לכתוב מאמר שיווקי טוב יותר מאיש קידום אורגני מתחיל.

אשמח לנסות לסייע לך גם עם קידום ממומן ככל שאוכל.

יועץ קידום אתרים אורגני פרילנסר

אני יועץ קידום אתרים אורגני פרילנסר (עובד כיועץ עצמאי) עם ניסיון רב שנים בעבודה עם אתרים הבנויים במגוון מערכות ניהול תוכן.
אני נותן שירותי מקדם אתרים בצורה לימודית כדי שהלקוח יבין מה אני עושה, למה ואיך.
יש לי רצון עז שאנשים לא יוציאו רבבות ומאות אלפי שקלים על פעולות שהם יכולים לבצע בעצמם ואני נותן הדרכת קידום אתרים שוטפת כפרילנסר.

ייעוץ קידום אורגני מקיף.

קידום אתרים אורגני בתהליך מוגדר היטב

אני בעד עבודה שהיא מצד אחד מוגדרת היטב, מאורגנת וסדורה ומצד שני עם חשיבה לטווח ארוך וצפיית הנולד ככל הניתן וחשיבה גם על הפתעות ושינויים בלתי סבירים.

לא כל מקדם אתרים באינטרנט מתמצא ב HTML-JavaScript-CSS, אך אני עובד עם שפות-מחשב אלה כבר שנים, בדגש על כתיבת קוד קצרה ולעניין, סדורה, לא חוזרנית ויעילה ויכול לאבחן מגוון בעיות וצווארי בקבוק ולטפל בהם נקודתית.

קח לך מקדם אורגנית מייעץ, תתייעץ ותמנע מראש המון בעיות דרך ארגון וסדר עבודה נכונים.
זכור שאם אתר נבנה גרוע הקידום האורגני שלו יהיה גרוע ועדיף להכניס לתמונה מקדם אתרים מקצועי שייאתר ליקויים אפשריים בבניית האתר ויטפל בהם בעצמו או ידריך מתכנת שנתן אחריות, מה נכון לעשות.

לקבוע איתי פגישת ייעוץ, הדרכה או עבודה

אני תמיד כאן עבורכם. ניתן לנסות ליצור עימי קשר גם בשעות לא שגרתיות; אם אני פנוי אני עונה ואז אפשר לקבוע פגישה. יש אפשרות לפגישה וירטואלית.

אורך כל פגישה הוא עד שעה או מעט יותר מכך במקרה הצורך, ללא תשלום נוסף.
אם הפגישה היא בעיקרה הוראתית אז אני ממליץ להיפגש עד פעמיים בשבוע (שעה בכל פעם) כדי לא להעמיס וכדי לאפשר ללקוח לחשוב כמה פעמים ברוגע ובנחת על הנושא וללמוד ולעכל לאט ובטוח בטווח ארוך וגם כדי לאפשר לעצמי לחשוב מדי פעם על מה אמרתי ואיך להדריך טוב יותר בפעם הבאה.

צור עימי קשר ואשמח לעזור ככל שאוכל

לקרוא עוד

להתקשר אלי